16759

Idille un omulība Vērmanes dārzā
21.08.2011


Rīgas Latviešu biedrība Rīgas svētku laikā svētdien, 21. augustā plkst. 12.00 piedāvā kultūras programmu "Idille un omulība Vērmanes dārzā"

Rīgas Latviešu biedrība un kamerkoris „Austrums" pie Vērmanes dārza strūklakas aicina klausīties un kopā dziedāt dziesmas Rīgai un par Rīgu, kā arī ieklausīties Aleksandra Čaka un Ojāra Vācieša dzejā aktiera Oļģerta Šalkoņa lasījumā.

Bērnu vokālās studijas „Knīpas un Knauķi" priecīgais muzikālais sveiciens Rīgai Dzimšanas dienā uzrunās katru Rīgas svētku dalībnieku ar vasarīgu dzīvesprieku, bet Rīgas Latviešu biedrības glezniecības studijas „Ellija" mākslinieki Jāņa Anmaņa vadībā portretēs svētku dalībniekus un gleznos Vērmanes dārza ainavas, atgādinot par latviešu mākslas vecmeistaru K. Padega un V. Kalnrozes iedibināto izstāžu tradīciju „Zem Liepām".

Paralēli muzikālajai programmai parka apmeklētāji būs aicināti vērot un līdzdarboties kopā ar lietišķās mākslas studijas „Cēre" meistarēm, adot un tamborējot kādu meistardarbu, bet floras dizaina studijas meistares dalīsies mākslas noslēpumos kā ar dabas materiāliem rotāt cepures vasaras atpūtai.

Programmas noslēgumā aicinām apskatīt 20. un 21. gadsimta Rīgas modīgos apģērbus, kurus demonstrēs RLB nama biedri, rīdzenieki un Sieviešu modeļu aģentūras 30+ modeles. Frizūras un grimmu Birutas Mageles starptautiskās stilistu skolas audzēkņu izpildījumā.

Paldies par informatīvu atbalstu žurnālam meitenēm AVENE

Paldies par atbalstu BIRUTAS MAGELES STARPTAUTISKĀ STILISTU SKOLAI,  veikaliem Otra elpa, Cubus, Linu lāde, Vēlme un Rīgas kinostudijas nomas noliktavai

 
      Atpakaļ