15134

Komponista Māra Lasmaņa 50 gadu jubilejas koncerts – „Rasas lāsē mīlestību lieku”
Apskatīt komentārus (0)


09.06.2011


Rīgas Latviešu biedrības Zelta zālē š. g. 9. jūnijā plkst. 20.00.
Koncerta pirmajā daļā – Māra Lasmaņa jaunā estrādes dziesmu albuma „Rasas lāsē mīlestību lieku” prezentācija.

„Rasas lāsē mīlestību lieku” ir dziesmu programma aktrises Vitas Baļčunaites un dziedātāja Mārtiņa Ruska izpildījumā. Koncertā jaunas, vēl nedzirdētas, košas, smeldzīgas, rotaļīgas, sirsnīgas un dvēseliskas dziesmas par būtiskāko vērtību cilvēku savstarpējās attiecībās – mīlestību. Dziļi izjusto dziesmu vārdu autores ir dvīņu māsas Zenta Gavrilova un Zitta Voiciša.

Otrajā daļā uzstāsies jubilejas koncerta īpašie viesi: Zane Jančevska, Indra Lintiņa, Inguna Kalniņa un Andris Daņiļenko. Mākslinieku sniegumā – dziesmas ar Imanta Ziedoņa, Ojāra Vācieša, Ārijas Elksnes, Pētera Brūvera un Astrīdas Tabūnes vārdiem. Skanēs dziesmas, kas savulaik sacerētas tieši viņiem, darbojoties muzikālā kopā, kas bija pazīstama ar nosaukumu “Jasliņas brigāde”. Katrs no māksliniekiem ir izvēlējies sev tuvākās dziesmas: Indra Lintiņa dziesmu „Tā gribas dzīvi apgaismotu” ar Imanta Ziedoņa vārdiem no cikla „Taureņu uzbrukums”, Andris Daņiļenko dziesmu „Tavs daiļums, Latvija”, Zane Jančevska dziesmu „Vakara dziesmiņa”, Inguna Kalniņa dziesmu „Panāc pretī”. Dzirdēsiet arī citas klausītāju iemīļotas dziesmas, mākslinieku kopkori „Mans mantojums”. Neiztrūks arī muzikāli pārsteigumi!

Ar māksliniekiem kopā muzicēs Māris Lasmanis.

„Nav labāka apliecinājuma mākslinieka darbam kā klausītāju atzinība. Paldies visiem, kas dzied un labprāt klausās manas dziesmas. Mīļi aicinu uz jubilejas koncertu!” komponists Māris Lasmanis.

Vairāk informācijas – www.marislasmanis.lv

Biļetes iegādājamas: “Biļešu paradīzes” kasēs, www.bilesuparadize.lv, koncerta norises vietā stundu pirms koncerta.

Koncertu organizē Latvijas Komponistu savienība un LAREK, atbalsta: Rīgas Latviešu biedrība, aģentūra DUE, tipogrāfija ULMA, INK IDEA, informatīvie atbalstītāji: inbox.lv, apollo.lv, 1188.lv, kasnotiek.lv, platforma.lv, music.lv, gribudziedat.lv.
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA