25957

Vai tas esi tu vai kāds cits
05.09.2012


 

Andra Buiķa un Lias Guļevskas grāmatas atvēršana

 

„VAI TAS ESI TU VAI KĀDS CITS”

 

Grāmatu apgāds "Madris"

 

 

Rīgas Latviešu biedrības Baltajā zālē

2012. gada 5. septembrī plkst. 17.00

 

Grāmatu apgāds MADRIS izdevis akadēmiķa Andra Buiķa un žurnālistes Lias Guļevskas grāmatu „VAI TAS ESI TU VAI KĀDS CITS”. Grāmatas atvēršanas svētki notiks 5. septembrī plkst. 17.00 Rīgas Latviešu biedrības Baltajā zālē. 

 

Grāmata „VAI TAS ESI TU VAI KĀDS CITS” ir loģisks turpinājums par bibliogrāfisku retumu kļuvušai Andra Buiķa grāmatai „Vai mēs esam tie, kas patiesībā esam”. 

 

Vai tas esi tu vai kāds cits – tā grāmatas autori un varoņi – Bērnu slimnīcas reanimatologs Pēteris Kļava, medicīnas doktori Alberts Aldersons un Henrihs Grigalinovičs, astroloģe Velta Karnilavičiene, dzejniece Māra Zālīte, ekonomikas doktors Inesis Feiferis, animācijas meistari Roze Stiebra un Ansis Bērziņš, aktieri Rasma Garne, Helga Dancberga, Olga Dreģe, Rēzija Kalniņa un Varis Vētra uzrunā lasītāju.

 

Grāmatas pamatu veido 10 sarunas ar varoņiem par hologrāfisko visumu, par kosmosu, par smadzenēm, par sapņiem un brīnumiem, par domu enerģiju, par mūsu ķermeņiem, kas veidoti no enerģētiskajiem laukiem, par šo lauku mijiedarbību, par apkārtējo vidi, stihijām, klimatu, par to, kā mēs ikviens, mūsu domas un jūtas ietekmē pasauli un veicina jaunās realitātes veidošanu.


Cilvēkiem vairs nav laika šaubām. Cilvēku un citu bioloģisko būtņu liktenis ir atkarīgs no tagad dzīvojošo cilvēku izvēles. Lai pasaule varētu pastāvēt, katram jāieskatās sevī, jānovērtē savas iekšējās pasaules kvalitāte un jāveido kolektīvā apziņa.

 

„Prāts neatrodas smadzenēs, tas atrodas cilvēka enerģētiskajā ķermenī,” saka profesore V. Hanta. Ar savu enerģiju mēs varam paveikt ārkārtīgi daudz, tieši par to katrā grāmatas lappusē vēsta autori un mudina mūs ieklausīties, analizēt un darīt.

 

Šai reizē tiks atvērta arī jaunā dzejnieka Emīla Buiķa grāmata „No nabassaitēm” .


Tikšanos vadīs Latvijas radio režisore Diāna Bērza, piedalīsies grāmatas autori un varoņi, grāmatu apgāda „Madris” direktore Skaidrīte Naumova un mākslinieks Andris Lamsters. 

 

Darbosies grāmatu galds, kurā jaunās grāmatas būs iegādājamas par draudzīgāku cenu.
 

 

 Biļetes no 3. septembra var iegādāties RLB namā vai stundu pirms pasākuma. Cena 3,- Ls
      Atpakaļ