103023

Tenoru Jaunais gads
22.12.2018


Elegantie koncerti „Tenoru Jaunais gads” – 

decembrī un janvārī visā Latvijā!
Sākot ar 9.decembri, visā Latvijā klausītāji tiek gaidīti uz eleganta humora, muzikālo joku un patīkamas smeldzes pārpilno koncertu „Tenoru Jaunais gads”, lai kopā pavadītu veco, 2018.gadu, un sagaidītu Jauno, 2019.gadu. 

Koncertos piedalīsies Latvijas Nacionālās operas solists Juris Jope, Latvijas Nacionālā teātra dziedošie aktieri Kristians Kareļins  un Mārtiņš Brūveris, kā arī Liepājas teātra aktieris Marģers Eglinskis. 

Koncertos skanēs klausītāju iemīļotas dziesmas gluži jaunā interpretācijā un īpašā daudzbalsībā: „Tava rīta kafija”, „Karameles”,  „Divi eņģeļi”, „Zelta kamanas”,  „Mazā”, „O, Sole Mio", „Tavas mājas manā azotē”, „Ziemassvētku miera sardze”, „Ziemas ceļa idille”  u.c. no Intara Busuļa, Dona, Mārtiņa Freimaņa, Igo, Lindas Leen u.c. dziedātāju repertuāra, kā arī citi ne mazāk pazīstami Jāņa Lūsēna, Zigmara Liepiņa un Raimonda Paula „zelta” repertuāra skaņdarbi.  

Koncerta producente Laila Ilze Purmaliete uzsver: „Koncerts ir veidots tā, lai  mūsdienīgā un atraktīvā gaisotnē  kā savējais varētu sajusties  gan nopietns mūzikas baudītājs, gan cilvēks, kurš vēlas labi atpūsties un gūt vienkārši pozitīvas emocijas. Nopietni ir domāts par estētiski baudījumu, lai ikvienam rodas svētku sajūta un tā patīkamā kņudoņa pakrūtē, jau ienākot zālē – to nodrošinās gan skaņas, gan smaržas, gan gaismas, un visam pāri – saturs. Būs arī pārsteigumi!  Kā nu bez tiem Jaungada noskaņās…”  

Juris Jope – izcilais Latvijas Nacionālās operas solists, kuru daudzi vēl atceras lielisku kā Raimonda Paula dziesmu izpildītāju  un Nacionālā teātra aktieri, Kristians Kareļins – viens no pieprasītākajiem dziedošajiem Nacionālā teātra aktieriem, kurš spēlē teju visos TV seriālos un skatītājus pārsteidz ar savu operisko balsi un stāju; Mārtiņš Brūveris – neapšaubāmi viens no labākajiem un plastiskākajiem Latvijas Nacionālā teātra aktieriem ar fantastisku balss materiālu un spēju atveidot visdažādākos dziedātājus; liepājnieks Marģers Eglinskis, kurā apvienots valdzinošais Hosē Karerasa balss tembrs ar mistera Bīna šarmu, un, lai arī viņa vārds vēl nav Latvijā tik plaši zināms, līdz šim koncertos un izrādēs viņš vienmēr ir izpelnījies  vislielākos skatītāju aplausus -, viņi visi apvienojušies šarmantajā, elegantajā un romantiskajā projektā „Tenoru Jaunais gads”.
  
Par pavadījumu koncertos gādās izsmalcinātā pianista Anatolija Livča  instrumentālā grupa, kurā muzicē izcili sava amata meistari, paralēli spēlējot gan Latvijas labāko grupu sastāvā, gan Latvijas Nacionālajā simfoniskajā orķestrī.  

Katrā koncertā klātesošos ar iedvesmojošu uzrunu sveiks pazīstama personība vai izcils mūziķis, kurš uz vietas veidos priekšnesumu kopā ar tenoriem. 

Koncerti „Tenoru Jaunais gads” notiks:

9.decembrī Kuldīgas Kultūras centrā
14.decembrī Valmieras Kultūras centrā
15.decembrī Kauguru Kultūras centrā
22.decembrī Rīgā, Latviešu biedrības namā 
11.janvārī Alūksnes Kultūras centrā
17.janvārī Smiltenes Kultūras centrā
20.janvārī Limbažu Kultūras centrā
22.janvārī Baložu Kultūras centrā
25.janvārī Babītes Kultūras centrā
26.janvārī Cēsīs, CATA Kultūras namā


Biļetes uz koncertiem var iegādāties „Biļešu Paradīzes” kasēs un internetā www.bilesuparadize.lv, kā arī koncertu norises vietās.
      Atpakaļ