44571

SESTDIEN NORISINĀSIES FOLKLORAS KONKURSU FINĀLI TRADICIONĀLAJĀ DZIEDĀŠANĀ, DEJOŠANĀ UN MUZICĒŠANĀ BĒRNIEM UN JAUNIEŠIEM
26.04.2014


Sestdien, 2014. gada 26. aprīlī no plkst. 10.00 līdz 17.00  Rīgas Tehniskajā universitātē, Kaļķu ielā 1, norisināsies folkloras konkursu fināli tradicionālajā dziedāšanā, dejošanā un muzicēšanā bērniem un jauniešiem. 

Finālos piedalīsies labākie dziedātāji, dejotāji un muzikanti no visiem Latvijas novadiem - bērnu un jauniešu tradicionālās kultūras apgūšanas programmas „Pulkā eimu, pulkā teku” dalībnieki.

Pasākuma mērķis ir tradicionālās dziedāšanas, dejošanas un muzicēšanas individuālo prasmju un iemaņu apgūšana, pārmantošana un attīstība dialogā ar tradīciju. Konkursus vērtēs sabiedrībā labi pazīstami eksperti, kas pārstāv dažādas nozares attīstībā ieinteresētas institūcijas, kuru pašu devums tradīciju apzināšanā un pārmantošanā ir nozīmīgs Latvijas kultūras kopainā. Konkurss ir lieliska iespēja iepazīt Latvijas tradicionālās kultūras daudzveidību ieinteresētu, talantīgu bērnu un jauniešu izpildījumā.

Konkursu finālus rīko: Valsts izglītības satura centrs sadarbībā ar Rīgas Latviešu biedrības Folkloras komisiju, Rīgas Tehnisko universitāti un tradicionālās kultūras biedrību „Aprika”.

Konkursu finālus atbalsta: Valsts Kultūrkapitāla fonds.

Dalībniekiem balvas dāvina:  SIA „A. M. L.” izstāžu komplekss „Rāmava”, SIA „ROI Latvia”,

veikals „M50“, SIA „Etnoteks“, SIA “Siguldas maiznieks”, SIA „Rīgas piensaimnieks”, A/S „Latvijas valsts meži”,  Biedrība Kultūras menedžmenta centrs "Lauska", A/S „Lauku Avīze“, izdevniecības „Jumava”, „Zinātne”, „Dienas žurnāli“,  „Zoldnera izdevniecība”, Nordik”, „Tapals”, „Neputns”, „Liels un Mazs”, „ Annele” , SIA ”Markol”, Māra Zepa.

      Atpakaļ