51076

"Cabaretd`amour..."
14.02.2015


Dāmas un kungi,

2015. gada 14. februārī Rīgas Latviešu biedrības Lielajā zālē plkst. 19.30 Mūzikas kluba "Kabare Burlesk" mākslinieki ar prieku piedāvā Jums apmeklēt oriģinālu šova programmu- “Cabaret d`amour..."

Jūs varēsiet baudīt 20. gs iespaidīgākās šovprogrammas  mākslinieku interpretācijā.

Krāšņi kostīmi, netradicionāli priekšnesumi, profesionāli starptautiski pazīstami mākslinieki, ar vairāku gadu pieredzi Francijas slavenajā Kabarē klubā “Mulenrūža” un protams, ka Jums būs iespēja vērot slaveno franču “Kankānu”.

Iepriecini mīļoto Valentīndienā un dodieties uz romantisko Kabarē piedzīvojumu, kas Jums dāvās krāšņus iespaidus un patīkamas sajūtas visam vakaram! 
Mūzikas kluba "Kabare Burlesk" muzikālā kluba mākslinieki šo vakaru padarīs par neaizmirstamu. Mēs ceram, ka aizraujošā un vienreizējā šovprogramma priecēs Jūsu sirdis!
Franču kabarē tradīciju pirmsākumi meklējami vēl pirms 130 gadiem, bet šīs oriģinālais žanrs turpina attīstīties un dāvāt prieku skaitītājiem apkārt visai pasaulei. Žanra unikalitāte slēpjas daiļrades brīvībā, neatkārtojamā iespējā sajaukt dažādus artistiskus stilus, un, pats galvenais, priekā un vieglumā, kuru skatuves mākslinieki iedveš cilvēku dvēselēs, palīdzot aizmirst par ikdienas dzīves problēmām.
 
Biļetes
120 EUR ( vieta pie galdiņa, uzkodas un šampanietis) 
 560 EUR (visa galdiņa rezervācija) 
 
Ieejas maksa pasākumā bez galdiņa 
50 EUR (1. sektors)
30 EUR  (2.sektors)
 
 
 

 

Horeografu, speciāli pieaicinātus no Francijas,
vēlme apvienot franču kabarē žanru ar amerikāņu mūzikholiem
un veidotu paralēles starp 20 gadsimta rietumu un austrumu Eiropas mūzikholiem,
noveda pie oriģinālā artistiskā ceļojuma laikā

 
      Atpakaļ