Piedalīsimies Eiropas Savienības Dārza svētkos!
12.05.2012


Piedalīsimies Eiropas Savienības Dārza svētkos!

Rīgas Latviešu biedrība pirmo reizi piedalīsies Eiropas Savienības Dārza svētkos Vērmanes dārzā no plkst. 12.00 līdz 18.00 sestdien, 2012. gada 12. maijā, kas notiek jau ceturto gadu pēc kārtas Eiropas nedēļas ietvaros.

Rīgas Latviešu biedrība kopā ar vēl deviņām nevalstiskajām organizācijām apvienojušās nupat uzsāktā projektā “Sadarbības platformas un starpkultūru dialoga veidošana Latvijā”, lai veidotu kopīgu platformu un kultūras aktivitātes, kas veicinās trešo valstu pilsoņu integrāciju Latvijā un dialogu starp dažādu kultūru, ticību un reliģiju pārstāvjiem. Viena no pirmajām projekta aktivitātēm ir 10 sadarbības organizāciju dalība Dārza svētkos, kur līdzās valsts institūcijām, ārvalstu diplomātiskajām pārstāvniecībām iepazīstināt ar savu darbību, mērķiem un paredzamajām aktivitātēm.

Dārza svētku tēma šogad ir „Eiropas aktīvas novecošanas un paaudžu solidaritātes gads”. Tā mērķis ir atspoguļot aktīvu novecošanu un paaudžu solidaritāti, kā arī veicināt Latvijas sabiedrībā izpratni par dažādu sabiedrības grupu sadarbību, runāt par iespēju realizēt sevi un ieņemt aktīvu dzīves pozīciju neatkarīgi no vecuma. Svētku moto – „Būsim aktīvi visās paaudzēs! Piedalies!”

Dārza svētku programmā varēs saņemt vērtīgu informāciju un konsultācijas, priecāties par dejām, skanīgām dziesmām, piedalīties spēlē „Piedalies!” un balvu izlozē un gūt pozitīvas emocijas! Mazos apmeklētājus sagaidīs jautras un izglītojošas aktivitātes!

Veidojot dialogu ar Eiropas Savienības Dārza svētku programmas veidotājiem un to apmeklētājiem, arī Rīgas Latviešu biedrība iepazīstinās ar tās vēsturiskajām tradīcijām, kultūras norisēm un gaidāmajiem projektiem.

 
      Atpakaļ