44951

Kampaņa “Elpo ZAĻI!” noslēdzas!
15.05.2014


Kampaņa “Elpo ZAĻI!” noslēdzas!

Ceturtdien, 15. maijā noslēgsies sabiedrības grupu informēšanas kampaņa „Elpo ZAĻI!”. Divos pēcpusdienā visi dalībnieki un interesenti tiek aicināti uz kampaņas noslēguma sarīkojumu, kas norisināsies Latvijas Neredzīgo biedrības  Strazdumuižas klubā, Rīgā, Pāles ielā  14/3 . Sarīkojums sāksies aktīva un zaļa dzīvesveida garā - ar apkārtnes sakopšanas talku. Turpinājumā, plkst. 15.30 notiks koncerts un atskats galvenajās norisēs video materiālos un fotogrāfijās, vēlāk tiks pasniegtas pateicības čaklākajiem un aktīvākajiem kampaņas dalībniekiem  un risināsies sarunas pie tējas tases.

Sabiedrības grupu informēšanas kampaņa „Elpo ZAĻI!”  ir projekta „Atvērsim pasauli iespējām un prasmēm” (līguma nr. 2012.EEZ/PP/1/MAC/054/022), ko Rīgas Latviešu biedrība īsteno sadarbībā ar partneriem: Radošo apvienību jauniešiem „TREPES”, Strazdumuižas internātvidusskolu - attīstības centru vājredzīgiem un neredzīgiem bērniem un Latviešu biedrību Norvēģijā, viena no aktivitātēm.

Kampaņas ietvaros 10 mērķgrupas -  bērni un jaunieši ar īpašām vajadzībām līdzdarbojās radošajās meistardarbnīcās, radot darbus par veselīgu dzīvesveidu. Interaktīvo un izglītojošo spēli izspēlēja 120 dalībnieki, to starp arī Norvēģijā, izglītojošos semināros piedalījās 90 personas no dažādām sabiedrības grupām. Pasaules Tuberkulozes dienā, 24. martā tika atklāta ceļojošā radošo darbu izstāde un  no labākajiem darbiem tapis kalendārs 2015.gadam.

Vairāk informācijas:
Ramona Liepiņa, ra.trepes@inbox.lv , tālr.28356548
      Atpakaļ