73460

Kamerkoris “Medera” aicina uz jubilejas koncertu “Dziesmu raksti. Mederai – 20”
21.10.2016Kamerkoris Medera aicina uz jubilejas koncertu 
Dziesmu raksti. Mederai – 20      Piektdien, 2016. gada 21.oktobrī, plkst.19.00 Rīgas Latviešu biedrības nama Zelta zālē savu 20 gadu jubileju ar daudzpusīgu koncertu svinēs kamerkoris Medera. Koncerts tapis sadarbībā ar Rīgas Latviešu biedrības Mūzikas komisiju.
      Atzīmējot kolektīva 20. gadskārtu, koncertam Dziesmu raksti. Mederai – 20 koris kopā ar tā māksliniecisko vadītāju Guntu Vāveri un diriģentu Pāvelu Veļičko sagatavojis krāšņu programmu divās daļās, uz ko aicināts ikviens interesents. 
      Pirmajā koncerta daļā tiks izpildīta latviešu kormūzika un īpaši kora Medera jubilejai radītie Ilonas Rupaines un Solvitas Ivanovas jaundarbi. Savukārt koncerta otrajā daļā apkopoti koristu iemīļotākie pasaules mūzikas skaņdarbi, kas kļuvuši plaši pazīstami visā pasaulē. Koncerta programmā iekļautas Vincenta Klarka, Leonarda Koena, Pola Makartnija kompozīcijas, kā arī dziesmas no leģendārās grupas ABBA un rokenrola karaļa Elvisa Preslija repertuāra.
      Koncerta skanējumu papildinās solisti: Ilze Grēvele, Zane Ozoliņa, Ingars Puncuļs un latviešu džeza grupa Ainavisti, kuras vadītājs, komponists un idejas autors ir mūziķis Edgars Cīrulis.
      Ieeja koncertā – bez maksas. 


Koncertu atbalsta Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, Rīgas pašvaldības kultūras iestāžu apvienība, Koncertorganizācija Ave Sol.


Sīkāka informācija:
Kamerkora Medera
mākslinieciskā vadītāja
Gunta Vāvere:
tālr.: 29235173
e-pasts: gunta.vavere@saag.lv
      Atpakaļ