109450

Jaungada nakts Rīgas Latviešu biedrībā
31.12.2019


Aicinām pavadīt 2019.gadu un sagaidīt Jauno 2020.gadu Rīgas Latviešu biedrības namā!


Šogad, Gadumijas naktī, atjaunojot tradīcijas, Rīgas Latviešu biedrības nams vērs durvis krāsainam Jaungada sagaidīšanas pasākumam, aicinot ikvienu sagaidīt Gadumiju kopā ar komponistu Mārtiņu Braunu, mūziķi Normundu Jakušonoku ar grupu, Etnokompāniju “Zeidi” un daudziem citiem vakara dalībniekiem.  


Dzirkstošajā Gadumijas  svinību naktī pašā Rīgas sirdī -  Rīgas Latviešu biedrības nama zālēs, skanēs dažāda stila mūzika un dejas. Vakara sākumā, pavadot 2019.gadu,  skanēs komponista Mārtiņa Brauna skaņdarbi paša komponista un Zanes Gudrās izpildījumā jaunā programmā " Gaismas lāse". 


Etnokompānija “Zeidi” priecēs vakara viesus ar dažādu tautu spēlēm, rotaļām, dančiem, jokiem un ticējumiem, savukārt Jaunā 2020. gada nakti viesi varēs jautri izdejot  Normunda Jakušonoka ar grupu dzirkstošajā pavadījumā.


Gadumijas naktī satiksiet arī īpašu Jaungada vecīti, nākotnē palīdzēs ielūkoties zīlniece, būs laimes liešana un citas atrakcijas.  Neizpaliks arī svētku svinīgais brīdis, kad pasākuma viesi TV tiešraidē varēs vērot Valsts prezidenta un Ministru prezidenta Gadumijas uzrunas un svētku salūtu 11. novembra krastmalā. Savukārt, lai šis pasākums paliktu atmiņā un ikviens pagūtu apturēt mirkli gadumijā, šo brīdi varēs iemūžināt īpaši sagatavotā fotostūrītī.  

Par viesu labsajūtu rūpēsies kafejnīca un bāri. Pusnaktī visiem svinētājiem – šampanieša glāze.

Viesu ērtībām būs sagatavoti galdiņi, kuri gan šogad iepriekš rezervēti netiks. 


Pasākuma sākums plkst. 22.00. Ierašanās no plkst.21.00. Svētku programma un mūziķu priekšnesumi līdz 1.janvāra plkst.3.00, kam sekos Jaungada deju maratons līdz plkst.5.00. Biļetes  -   “Biļešu Paradīze” kasēs vai  www.bilesuparadize.lvGodātie Rīgas Latviešu biedrības biedri!

Rīgas Latviešu biedrības biedriem esam sarūpējuši iespēju iegādāties ieejas kartes par īpašu cenu – EUR 15,00 ! Lūdzam RLB biedrus pieteikt ieejas kartes, nosūtot ziņu uz e – pastu info@rlb.lv  vai zvanot pa tālr. 67222932, 67358558, norādot savu vārdu, kontakttālruni un e – pastu un ieejas  karšu skaitu. Ieejas kartes varēsiet izņemt Rīgas Latviešu biedrībā no 16.decembra. 


Novēlot gaišus Ziemassvētkus un cerot tikties ar Jums dzirkstošajā Jaungada naktī Rīgas Latviešu biedrībā,


Jūsu


Rīgas Latviešu biedrība un svētku pasākuma producents - biedrība “Latvijai”

      Atpakaļ