23788

„Filantropija un brīvprātīgais darbs Latvijā – motivācija un inovācijas” jeb „Koka mētelītim kabatu nav”
28.05.2012Rīgas Latviešu biedrība (RLB) aicina nevalstiskās organizācijas, RLB biedrus un citus interesentus piedalīties citādā diskusijā „Filantropija un brīvprātīgais darbs Latvijā – motivācija un inovācijas” jeb „Koka mētelītim kabatu nav”, kas norisināsies 2012. gada 28. maijā no plkst. 17.00 līdz 20.00.

Diskusijas mērķis – apzināt filantropijas un brīvprātīgā darba šī brīža situāciju Latvijā un gūt atbildes uz šādiem jautājumiem:

KĀDĒĻ UN KAM ŠOBRĪD LATVIJĀ ZIEDO – KĀDA IR ZIEDOTĀJA MOTIVĀCIJA?
Jānis Zariņš - biedrība „ Juglas vārti”, Valdis Nagobads - biedrība „Latvijas Sarkanais krusts”, Edmunds Rītiņš - biedrība „Nepaliec Viens”, Guntis Gailītis - Rīgas Latviešu biedrība, Marija Heislere–Celma - Rīgas Latviešu biedrība

KĀDAS ŠOBRĪD LATVIJĀ IR INOVATĪVĀS METODES ZIEDOTĀJU PIESAISTĒ?
Aivars Lasmanis - „Baltijas alianses inovācijām”, Mārtiņš Šteins - biedrība „Nītaureņi”

BRĪVPRĀTĪGAIS – BIEDRS, VALDES LOCEKLIS, PRAKTIKANTS?
Ilze Grīntāle - biedrība „ Brīvprātīgais.LV”, Gaida Jablovska – Rīgas Latviešu biedrības brīvprātīgā darba organizācijas koncepcijas izstrādātāja, Ilze Mazpane - biedrība „Eiropas kustība Latvijā”

KĀDAS ZIEDOJUMU/BRĪVPRĀTĪGO PIESAISTES METODES BŪTU PIEMĒROTAS RĪGAS LATVIEŠU BIEDRĪBAS DARBĀ?
Rīgas Latviešu biedrības atbalstītāji un vadības pārstāvji

Diskusija norisināsies tā sauktajā open fish bowl formā: katru no jautājumiem prezentējot 15 minūtes un pēc 30 minūšu diskusijas apkopojot iegūtās atziņas  (plašāk par to: http://en.wikipedia.org/wiki/Fishbowl (conversation) ). 

Diskusiju vadīs Viesturs Alksnītis

Rīgas Latviešu biedrība uz diskusiju aicina savus biedrus, nevalstiskās organizācijas un visus interesentus, lai dalītos pieredzē, gūtu vērtīgus padomus un jaunas idejas! 

Aicinām organizācijas, kurām ir ko teikt, piedalīties šo 4 jautājumu apspriešanā runas vīru aplī – katrā ne vairāk kā 5 organizācijas.

Pieteikties lūdzam, sūtot e -pastus:  info@rlb.lv

Plašāka informācija:
pa tālruni LMT 29143494 Marija Heislere – Celma,
NVO juriste
Rīgas Latviešu biedrības (RLB) valdes locekle
Pilsoniskās sabiedrības attīstības fonda (PSAF) valdes priekšsēdētāja 


Šis materiāls veidots ar Eiropas Savienības Sociālā fonda finansiālu atbalstu.  Par tā saturu atbild Rīgas Latviešu biedrība.

92,07 procentus no projekta finansē Eiropas savienība ar Eiropas Sociālā fonda starpniecību. Apakšaktivitāti administrē Valsts kanceleja sadarbībā ar Sabiedrības integrācijas fondu.

 


 

 

 
      Atpakaļ