7039

Bērnu vokālā studija "Knīpas un Knauķi" uzsāk 40. dziesmoto sezonu, pieminot skolotāju un bērnu dziesmu autori Vitu Siliņu
17.09.2010


 

Rīgas Latviešu biedrības bērnu vokālā studija “Knīpas un knauķi” Edītes Putniņas, Jonitas Štomas un Sanitas Sējānes vadībā šoruden uzsākusi savu 40. dziesmoto sezonu.

 

Pirmais notikums, sākot jubilejas gadu, norisinājās 18. septembrī plkst. 15.00 II Meža kapos, kur bērnu vokālā studija “Knīpas un knauķi” un Vitas Siliņas ģimene aicināja uz piemiņas brīdi – pieminekļa atklāšanu studijas “Knīpas un knauķi” ilggadīgai vadītājai un bērnu dziesmu autorei Vitai Siliņai.

 

Vita Siliņa bija bērnu vokālās studijas vadītāja no 1994. gada līdz 2008. gada pavasarim un ir daudzu bērnu dziesmu autore.

 

Stāsta bērnu vokālās studijas „Knīpas un Knauķi” vadītāja Edīte Putniņa: „2010. gada aprīlī Rīgas Latviešu biedrība un studijas “Knīpas un knauķi” dalībnieki organizēja Labdarības koncertu pieminekļa izveidei. Sirsnīgi pateicamies visiem atsaucīgajiem ziedotājiem!

 

Studijas ilggadīgās pedagoģes Vitas Siliņas radīto dziesmu pūrs ir tik liels un daudzveidīgs, ka caur savām dziesmām Vita dzīvos mūžīgi! Pateicoties tieši Vitas dziesmām, bērnu vokālās studijas “Knīpas un knauķi” repertuārs ir individuāls un īpašs. Mēs turpināsim apkopot un dot iespēju daudziem bērniem Latvijā priecāties par Vitas Siliņas dziesmām arī turpmāk.”

 

Piemiņas brīdī II Meža kapos tikās visi, kam tuva Vitas Siliņas piemiņa!

 

 

Kontaktinformācija: Edīte Putniņa

Tel. 26546804  
      Atpakaļ