16281

Noslēgusies otrā Rīgas Latviešu biedrības organizētā vasaras koledžas sesija
Apskatīt komentārus (0)


14.07.2011


 

 

Noslēgusies otrā Rīgas Latviešu biedrības organizētā vasaras koledžas sesija

No 27. jūnija līdz 8. jūlijam norisinājās Rīgas Latviešu biedrības organizētā Vasaras koledža, kurā bērni un jaunieši darbojās mākslas, skatuves mākslas un kultūrvēstures fakultātēs. Divās nedēļās iegūto un izjusto jaunieši parādīja noslēguma sarīkojumā Rīgas Latviešu biedrības namā.

Vasaras koledžas vadītāja Ilze Rutka: “Divās nedēļās tika redzēts un izdarīts neticami daudz. Tas var izklausīties pēc lielīšanās, bet bērni bija patiešām aizrāvušies ar  programmām, kuras piedāvājām. Bez pamatīga ieskata latviešu kultūrā, mākslā, Rīgas ģeogrāfijā un vēsturē guvām arī daudz brīnišķīgu piedzīvojumu pašā Rīgas centrā. Izrādās, ka no Dailes teātra jumta var redzēt vai visu Rīgu, lielu iedvesmu guvām izbraucoties ar briesmoņriteņiem Andrejsalā un „ielu vingrošanas” nodarbībā. Sesijas beigās bija noslēguma koncerts un izstāde, ko veltījām  dalībnieku vecākiem.

Mudinām visus interesentus piedalīties un  ieteikt RLB Vasaras koledžu bērniem un jauniešiem. Mūsu galvenā ideja dot bērniem atziņu, ka dzīve var būt ļoti interesanta un piepildīta tieši šeit Latvijā, ka mums ir ar ko lepoties un tikai katra paša ziņā izvēlēties, ko redzēt – iespējas vai šķēršļus. Šī ir fantastiska iespēja pabūt Rīgas Latviešu biedrības namā, uzzināt daudz aizraujošas lietas, aktīvi darboties - zīmēt, dejot, dziedāt, spēlēt teātri, apmeklēt gan Dailes teātri, gan Latvijas Nacionālo operu, izzināt Brīvdabas muzeju, Mākslas muzeju, ka arī iegūt jaunus draugus.”

Otrā sesija Vasaras koledžai ir noslēgusies veiksmīgi. Par to pārliecināti gan koledžas vadītāji, gan vecāki, un pats svarīgākais, Vasaras koledžas pirmie absolventi! Apsveicam!
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA