9457

„Knīpas un Knauķi” aicina uz flash mob Rīgas centrā!
Apskatīt komentārus (0)


02.12.2010


„Knīpas un Knauķi” aicina uz flash mob Rīgas centrā!

Šo ceturtdien, 2. decembrī, plkst. 17:00 Rīgā pie Latviešu biedrības nama norisināsies dziesmotais *flash mob, uz kuru tiek aicināts ikviens, kurš jebkad ir dziedājis bērnu popgrupā “Knīpas un knauķi”.

Šī īsā un neparedzamā satikšanās tiek organizēta ar mērķi ieskandēt „Knīpu un Knauķu” 40. jubilejas tuvošanos un iepazīstināt ar tai par godu izdoto CD albumu “Labas un mīļas dziesmas”.

Tā ir dziesmu izlase, kas ir izveidota ar domu, ka šādas izlases tiks veidotas katrā apaļajā jubilejas gadā – ik pēc 5 gadiem. Izlasē ir iekļautas tādas dziesmas kā „Bučiņas”, „Ežuks” (1971), „Savādā”, „Izdziedam sauli” un citas. Ieraksti dažādos laikos tapuši sadarbojoties ar mūziķiem kā Jāni Ķirsi, Zigfrīdu Muktupāvelu, Lauri Reiniku un Igo.

 Šobrīd studijā darbojas ap 200 bērnu, kuri arī ir piedalījušies jaunā albuma tapšanā.

Bērnu vokālais ansamblis “Knīpas un knauķi” jau kopš dibināšanas ir bijis apveltīts ar spēcīgu enerģiju, pateicoties tā dibinātājai un ilggadīgai vadītājai Irēnai Veinbergai. Atzīmējot 40 gadu jubileju, uz īsu tikšanos tiek aicināti visi, kas kādreiz ir dziedājuši un darbojušies bērnu vokālajā ansamblī „Knīpas un Knauķi”, lai vienotos kopīgā dziesmā un lai kopīgi radītu „Knīpu un Knauķu” mākslas darbu!

Visiem apmeklētājiem būs iespēja baudīt „Knīpas un Knauķi” koncertu Latviešu Biedrības nama foajē un sasildīties ar siltu tēju un cepumiem.

Rīko: Mikrofona ieraksti

Ieeja brīva

Albums Mp3 formātā pieejams Doremi.lv

 

*flash mob ir cilvēku grupa, kas pēkšņi sanāk kopā publiskā vietā, īsu laika sprīdi veic neierastu darbību un pēc tam ātri izklīst.

 
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA