21. novembrī plkst. 12.00, 14.00, 19.00 Maskavas valsts teātra "U Ņikitskih vorot" izrādes
21.11.2010


Pirmo reizi pēc ilgu gadu pārtraukuma viesizrādēs Latvijā ierodas slavenais Maskavas teātris “U Ņikitskih vorot” Marka Rozovska vadībā. Repertuārā – jautra un, kā rādās, vispopulārākā izrāde visu vecumu skatītājiem “Runča Leopolda dzimšanas diena”. Jāpiebilst, ka uz šo lielisko muzikālo iestudējumu biļetes Maskavā pārdotas krietni uz priekšu. Izrāde teātra repertuārā ir jau gandrīz desmit gadus!

 

Māmiņas un tēti, vectētiņi un vecmāmiņas, uzdāviniet sev un saviem bērniem un mazbērniem labu garastāvokli un īstu sajūsmu!

 

Rakstniece Ludmila Uļicka, prestižu prēmiju laureāte, tiek uzskatīta par mūsdienu klasiķi. Maskavas teātris ved mums skaudru ģimenes melodrāmu “Neaizmirstules” pēc lugas “Mans mazdēls Benjamiņš” motīviem paša Marka Rozovska iestudējumā. Izrāde pagājušajā sezonā ar lieliem panākumiem tika rādīta vairākās Amerikas Savienoto Valstu pilsētās.

 

Izrāde “Runča Leopolda dzimšanas diena” notiks Liepājā, Olimpiskajā centrā 20.novembrī, plkst. 14.00 plkst. 19.00. Rīgas Latviešu biedrības namā 21. novembrī, 12.00, 14.00.

Izrāde “Neaizmirstules” gan Liepājā, gan Rīgā plkst. 19.00

 

Pasteidzieties, īsti teātra svētki jūs gaida! 

Biļetes:  Rīgā - "Biļēšu servisa", Kongresu nama, Maskavas nama kasēs. Pasūtījumi pa tālr. 28213301
      Atpakaļ