85510

Anekdošu virpulis 2018 FINĀLS
22.04.2018


Svētdien, 2018. gada 22. aprīlī plkst. 11.00 

Rīgas Tehniskajā universitātē, Kaļķu ielā 1, 119. auditorijā

 

notiks stāstnieku konkursa

Anekdošu virpulis 2018 

FINĀLS

Līdzās citiem bērnu un jauniešu nemateriālā kultūras mantojuma apgūšanas un pārmantošanas programmas „Pulkā eimu, pulkā teku” konkursu fināliem bērniem un jauniešiem RTU Anekdošu virpulis pulcēs  labākos stāstniekus no visas Latvijas. Tiesības piedalīties finālā viņi būs izcīnījuši „Pulkā eimu, pulkā teku” novadu konkursu pusfinālos.
Pasākuma mērķis ir tradicionālās stāstīšanas individuālo prasmju un iemaņu apgūšana, pārmantošana un attīstība dialogā ar tradīciju.
Konkursu vērtēs sabiedrībā labi pazīstami eksperti, kuru pašu devums stāstniecības tradīciju apzināšanā un pārmantošanā ir nozīmīgs Latvijas kultūras kopainā. 
Klausītājiem būs iespējams ne tikai veselīgi izsmieties, bet arī iepazīties ar mūsdienu bērnu un jauniešu aktuālo mutvārdu anekdošu repertuāru, tā tematiku, aktualitātēm un stāstīšanas tradīcijām.

Ieeja brīva.
Konkursu rīko: Rīgas Latviešu biedrības Folkloras komisija sadarbībā ar Valsts izglītības satura centru, Rīgas Tehnisko universitāti un tradicionālās kultūras biedrību „Aprika”.

Atbalsta: Valsts kultūrkapitāla fonds un  Latvijas Valsts meži,  SIA „A.M.L.” izstāžu komplekss „Rāmava”, Nacionālais botāniskais dārzs Salaspilī. 
Dziesmu un Deju svētku lieldraugi: A/S Swedbank un zīmols "Kārums".

Informācija: www.rlb.lv; www. visc.gov.lv      Atpakaļ