53701

Varis Vētra ar cieņu un mīlestību pret māmiņām un ziedojumu Māmuļai Mātes dienas koncertā Rīgas Latviešu biedrībā
10.05.2015


 Varis Vētra ar cieņu un mīlestību pret māmiņām un ziedojumu Māmuļai 
Mātes dienas koncertā Rīgas Latviešu biedrībā

 Mātes dienā - 2015. gada 10. maijā Rīgas Latviešu biedrības Zelta zālē plkst. 12.00 pavasarīgas noskaņās daiļā dzimuma pārstāves Starptautiskajā Mātes dienā sveiks un uzrunās dziesminieks un aktieris Varis Vētra.  Akustiskajā koncertā “Māmuļai un māmiņām” mākslinieks savā mūzikā samīļos, sasildīs un piepildīs ar prieku un mieru ikviena atnācēja sirdi.

Nav pateicīgāku vārdu, kas raksturotu Vara Vētras daiļradi,  kā paša dziesminieka teiktais, ka tā nemāca cilvēku dzīvošanā un mīlēšanā, bet ir vairāk kā atgādinājums par trim lietām, kuras mēs zinām, bet ikdienas steigā un rutīnā piemirstam. Šīs trīs vērtības ir saruna, cieņa un mīlestība. Tāpēc Rīgas Latviešu biedrība aicina mīļās mammas kopā ar saviem tuvajiem izrauties no ikdienas steigas un atzīmēt šo dienu kopā aktieri un dziesminieku Vari Vētru. Koncerta laikā būs iespējams iegādāties mākslinieka dzejoļu krājumu “Tu esi skaista visos niekos, sīkumos!” un CD “Viena mirkļa dēļ…”

Zīmīgi, ka tieši Mātes dienā ar dziesminieka V. Vētras autorkoncertu aizsāksies vēl nebijis cikls “Latviešu mākslinieki Māmuļai”, kura sarīkojumos piedalīsies Rīgas Latviešu biedrības aicinājumam atsaukušās sabiedrības mīlestību un cieņu iematojušas radošas personības. Šā cikla sarīkojumu ienākumi būs  mākslinieku ziedojums Māmuļai -  vissenākajai latviešu biedrībai pasaulē  - Rīgas Latviešu biedrībai, kurai šogad aprit 147 gadi.

Ieejas biļetes 7 EUR. Biļetes nopērkamas Rīgas Latviešu biedrībā      Atpakaļ