20883

Top jauns tautas operetes iestudējums
02.03.2012


Top jauns tautas operetes iestudējums

 „Šobrīd sācies darbs pie atkal jauna – pašreiz jau otrā – tautas operetes iestudējuma. Tradīcijas pamatakmens likts reizē ar pirmās tautas operetes pirmizrādes - „Vecrīgas mistērija”, iepriecinoši augsto skatītāju interesi un pārpildīto Rīgas Latviešu biedrības Balto zāli”, saka viens no tautas operetes idejas autoriem - mākslinieks Jānis Anmanis.

Jaunais Rīgas tautas operetes muzikālais iestudējums „Sievietes un Venēcija”, tāpat kā iepriekšējais - pulcēs starptautiskas klases dejotājus, dziedātājus, aktierus, mūziķus un māksliniekus. Tradicionāli iestudējumu scenogrāfiski papildinās gleznas, kas veidos īpašu izrādes vizuālo noskaņu.

Tautas operete „Sievietes un Venēcija” atklās jaunu muzikālu vērtību neparasto spilgtumu, jo iestudējuma autori dod iespēju iemirdzēties arī jauno talantu meistarībai. Programmā: izcilas balsis, koši personāži, dažādi pārpratumi, negaidīti sižeta pavērsieni, kaisle, jūtas un atzīšanās mīlestībā...

„Rīgas tautas operetes jaunais muzikālais iestudējums skatītājus pārsteigs ar nestandarta risinājumiem, kas būtībā veidos jaunu ceļu operetes tradicionālajā izpratnē”, sola Jānis Anmanis. Taču jautāts par jaunās tautas operetes vadmotīvu – ir noslēpumains, teic, ka sievietes ir īstie briljanti un vīriešu labākie draugi ir briljanti.
 

Plašāka informācija:
Jānis Anmanis
Tālr. 29484375
E-pasts:
anmanisjanis@inbox.lv

 
      Atpakaļ