118660

Rīgas Latviešu biedrībā aizvadīts Latvijas Telpu orientēšanās kausa 2. posms
21.11.2021


Pēc gandrīz gada pārtraukuma tika rīkots Latvijas Telpu orientēšanās kauss un pulcēti sporta entuziasti, lai piedalītos sacensību 1. un 2. posmā. Sacensību mērķis ir parādīt orientēšanos, kā pieejamu sporta veidu jebkuram vecumam un dzimumam, kā arī noskaidrot ātrākos orientieristus telpās sešās vecuma grupās.  

 

Sacensības noritēs četros posmos, taču pirmie divi tika veiksmīgi aizvadīti 20. novembrī Daugavas stadionā (Augšielā 1), kur piedalījās ap 160 dalībnieku un 21. novembrī Rīgas Latviešu biedrības namā (Merķeļa ielā 13), kur startēja aptuveni 200 dalībnieku ar kopvērtējuma līderiem sešās vecuma grupās:

•    S16 Jaunietes: Amanda Mankus, klubs “Auseklis IK”

•    S21 Sievietes: Una Undīne Dzērve, klubs “Kāpa OK”

•    S40 Sievietes: Sigita Cimermane, klubs “ApPasaule”

•    V16 Jaunieši: Emīls Lecinskis, klubs “Kāpa OK”

•    V21 Vīrieši: Kārlis Stradiņš, klubs “Auseklis IK”

•    V40 Vīrieši: Guntars Mankus, klubs “Saldus OK”

 

Telpu orientēšanās distance atbilst saīsinātai tradicionālajai sprinta distancei. Pieteikties sacensībām uz 3. un 4. posmu iespējams, izmantojot LOF pieteikumu sistēmu (www.lof.lv/pieteikumi ). Pieteikšanās termiņš – trīs dienas pirms katra posma. Katrā posmā vecuma grupā uzvar tas dalībnieks, kura abu distanču rezultātu summa ir vismazākā. Katrā posmā tiek apbalvoti pirmo vietu ieguvēji. Kopvērtējumā apbalvo pirmo triju vietu ieguvējus katrā meistarības grupā. Lai iegūtu ieskaiti kopvērtējumā, jāpiedalās vismaz četros kausa posmos.

Sakām lielu paldies visiem dalībniekiem par atvesto prieku, entuziasmu un neatlaidību, kā arī izsakām pateicību sacensību norises vietām Rīgas Latviešu biedrībai un VSIA “Kultūras un sporta centram “Daugavas stadions””, kas no 2017. līdz 2022. gadam īsteno ERAF projektu “Kultūras un sporta kvartāla izveide Grīziņkalna apkaimē”, kura mērķis ir izveidot mūsdienīgu Kultūras un sporta kvartālu ar daudzveidīgu kultūras un sporta aktivitāšu piedāvājumu. Projekta īstenošana ietver pasākumu kopumu, kas paredz multifunkcionālu kultūras un sporta objektu izbūvi un pārbūvi esošajā Daugavas stadiona teritorijā (103 195 m2).

 

Sacensības organizē  SIA O! Latvija, Latvijas Orientēšanās federācija sadarbībā Rīgas Latviešu biedrību, Rīgas Tehnisko universitāti, konferenču centru “ATTA CENTRE” un VSIA „Kultūras un sporta centrs „Daugavas stadions”. Pasākumu finansē Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments un Latvijas Sporta federāciju padome. Vairāk par pasākumu iespējams uzzināt šeit: http://telpuorientesanas.lv/latvijas-telpu-orientesanas-kauss-atgriezas/
      Atpakaļ