21487

Kalpaka balle Rīgas Latviešu biedrībā
03.03.2012


 

Rīgas Latviešu biedrības biedri tiek laipni aicināti uz Kalpaka balli sestdien, 3. martā Rīgas Latviešu biedrībā! 

 

Studentu korporācijas, Rīgas Latviešu biedrība un Pulkveža Oskara Kalpaka piemiņas fonds sadarbībā ar Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem 2012. gada 3. martā jau desmito gadu rīko Pulkveža Oskara Kalpaka un brīvības cīņu dalībnieku piemiņas un labdarības sarīkojumu – Kalpaka balli, kurā aicinām piedalīties arī Jūs. Pulcēšanās no plkst. 19.30, balles sākums plkst. 20.00.

Šajos gados Kalpaka balle ieguvusi ne vien jaukas tradīcijas, bet arī patīkamas gaisotnes slavu. Par vienu no lieliskām tradīcijām kļuvusi Nacionālo bruņoto spēku orķestra dalība ballē. Bet ar katru gadu arvien lielāku ievērību un atsaucību gūst mākslas darbu, kurus mākslinieki ziedo šim pasākumam, dāvināšana par ziedojumiem. Balles viesi gūst iespēju satikt un iepazīt dažādus cilvēkus – korporāciju biedrus, bruņoto spēku pārstāvjus, vēstniecību pārstāvjus, ministrus, deputātus un valsts institūciju pārstāvjus, mācībspēkus un profesorus, sabiedrībā pazīstamus un aktīvus cilvēkus. Šī kļuvusi par vietu, kur visi ir līdzīgi, labi pavada laiku un gūst prieku gan baudot lielisku sabiedrību, gan aiznesot mājās kādu labu mākslas darbu. Katru gadu balles rīkotāji īpaši piedomā pie kāda pārsteiguma, lai Kalpaka balles būtu ne vien tradīcijām bagātas, bet arī interesantas.

 

Šis gads ir īpašs arī ar to, ka šogad balle tiek rīkota vēl ciešākā sadarbībā ar Rīgas Latviešu biedrību, kas atbalsta balli gan ar Biedrības nama telpām, gan organizatoriski, gan nodrošinot balles māksliniecisko noformējumu. Lai stiprinātu sadarbības un draudzības saites starp Rīgas Latviešu biedrību un atsevišķām studentu rotas korporācijām, balles laikā tiks parakstīts sadarbības nodomu protokols, kas balstīts uz kopīgiem ideāliem un mērķiem latviskuma un patriotisma stiprināšanas sasniegšanā.

 

Turpinot pirmskara tradīciju, balles ienākumi paredzēti ziedojumiem, lai atbalstītu projektus, kas padara Latviju krāšņāku un vēsturiski bagātāku.

 

Šogad tiks atbalstīta vēsturiskās un unikālā tehnikā darinātās latviešu glezniecības dižmeistara Jaņa Rozentāla akmens mozaīkas Rīgas Latviešu biedrības nama fasādē apsekošana, izgaismošana, idejas skaidrošana un popularizēšana.

 

Aicinām piedalīties Kalpaka ballē un ar ziedojumu atbalstīt šī gada izvirzīto labdarības mērķi.

 

Rīgas Latviešu biedrības biedri ieejas kartes uz balli varēs iegādāties līdz 2. martam Rīgas Latviešu biedrībā.

 

Ieejas kartes saņemamas par ziedojumu:

ziedojums 1 personai līdz 25. februārim - 12 Ls,

no 26.februāra līdz 2. martam - 15 Ls,  
                balles dienā - 20 Ls.

Uz tikšanos ballē!

 
      Atpakaļ