114553

ATCELTA Gleznu un medaļu izstāde “Rīga”
11.01.2021


Ņemot vērā valstī izsludināto ārkārtējo stāvokli, gleznu un medaļu izstāde “Rīga” Rīgas Latviešu biedrības Baltajā zālē klātienē vairs nav apskatāma. 


Rīgas Latviešu biedrības (RLB) Vizuālās mākslas komisija RLB Baltajā zālē no 2020. gada 24. oktobra līdz 13. decembrim aicina apskatīt gleznu un medaļu izstādi “Rīga”.

Izstādes tēma ir Rīga - mūsu valsts galvaspilsēta ar senu un bagātu vēsturi, arhitektūras un kultūras pieminekļiem, parkiem un dārziem. Eiropas kopējā ainavā Rīga izceļas ar neatkārtojamo savdabību un pilsētplānojumu ar Latvijas sirdsupes Daugavas plūdumu uz Baltijas jūru. 

Izstādē piedalās trīspadsmit gleznotāji - Dzintars Adienis, Kaspars Bērziņš, Gunta Brakovska, Juris Ģērmanis, Laine Kainaize, Rolands Krišjānis, Alise Mediņa, Ieva Muzikante, Emīls Kristiāns Muzikants, Tālivaldis Muzikants, Aleksejs Naumovs, Jānis Streičs, Ilgvars Zalāns un trīs medaļu mākslinieki - Ģirts Burvis, Vija Dzintare, Jānis Strupulis.

Rīgas mākslinieku domubiedru kopas dalībnieki ilgākā laika posmā tvēruši mūsu unikālās pilsētas ritmu, ainavu mainību un krāsu daudzveidību. Katram gleznotājam un medaļu māksliniekam ir savs raksturīgais rokraksts, savs redzējums. Savu radoši daudzveidīgo izpausmi par mūsu galvaspilsētu mākslinieki tagad nodod skatītāju vērtējumam.

Ieeja izstādē par ziedojumu.

Izstāde apskatāma līdz 13. decembrim* no plkst. 10.00 līdz 18.00, pirms izstādes apmeklējuma piesakoties pie RLB administratora.
*Sestdienās, svētdienās izstāde apskatāma no plkst. 10.00 līdz 17.00 

Rūpējoties par savu un citu veselību, izstādes apmeklētājus lūdzam ievērot piesardzības pasākumus un, apskatot izstādi, lietot valstī noteiktos mutes un deguna aizsegus. Norises vietā tiek nodrošināti dezinfekcijas līdzekļi, kā arī ievērotas visas citas drošības noteikumu vadlīnijas.

      Atpakaļ