16870

Rīgas 810.dzimšanas dienai veltīta bērnu radošo darbu izstāde Rīgas Latviešu biedrībā
17.08.2011


Rīgas 810.dzimšanas dienai veltīta bērnu radošo darbu izstāde Rīgas Latviešu biedrībā


17. augustā  Rīgas Latviešu biedrības nama pirmā stāva vestibilā plkst. 12.00 notiks izstādes „Rīga dimd! Es to Rīgu dimdināju!” atklāšana.


Piecās Radošajās dienās, brīvā laika aktivitāšu projekta ietvaros, dienas centrā „Torņkalns”, bērnu namā „Imanta”, Jauniešu mājā „Ezermala”, Latvijas Samariešu apvienības krīzes centrā „Māras centrs” un Grupu dzīvoklī tapa radošie darbi, kas veltīti savai pilsētai - Rīgai. Kopā ar 50 bērniem un jauniešiem jaunrades procesā piedalījās jauniešu vidū iemīļoti mūziķi Valters Frīdenbergs, Nikolajs Puzikovs, māsas Anna un Katrīne Drozdovičas. Izstādē izstādīti arī Rīgas Sociālā dienesta dienas centru bērnu un jauniešu radošie darbi par Rīgu.


Tūlīt pēc izstādes atklāšanas Rīgas Latviešu biedrības namā būs iespēja piedalīties radošajā darbnīcā, ko vadīs pazīstamais latviešu mākslinieks Jānis Anmanis, radošajā procesā atspoguļot Rīgas Latviešu biedrības namu kā unikālu Rīgas vēstures un kultūras objektu.


Labākos radošos darbus gan darbnīcā radītos, gan izstādē izstādītos, ar mākslinieku Jāņa Anmaņa un Kaspara Bērziņa palīdzību, apkopos 2012. gada kalendārā.


Projektu līdzfinansē Rīgas Izglītības, kultūras un sporta departaments, dāvājot bērniem un jauniešiem arī iespēju izzināt Rīgu, brīvajā laikā labi atpūsties un iekļauties Rīgas svētku aktivitātēs. Projektu realizē biedrība Radošā apvienība jauniešiem TREPES. Izstādes izveidošanu atbalsta Rīgas Latviešu biedrība.


Vairāk informācijas:
www.vairoprieku.lv

 
      Atpakaļ