26., 27. novembrī no plkst. 10.00 – 18.00 Baltajā zālē Mājamatnieku radošo darbu izstāde un starptautiskās pieredzes apmaiņas konference
27.11.2010


Apvienojot vairāk nekā 100 dažādus meistarus un mājamatniekus, 2010.gada 26. un 27.novembrī Rīgas Latviešu biedrības Baltajā zālē norisināsies Sieviešu tiesību institūta rīkotā izstāde un konference mikrouzņēmējdarbības veicināšanai.

     Izstādes mērķis ir iepazīstināt sabiedrību ar ievērojama skaita Latvijas novadu mājamatnieku kvalitatīviem un oriģināliem darbiem, kā arī uzsvērt aroda vērtību un paust atbalstu vietējiem meistariem.
     Izstādes dalībniekiem un apmeklētājiem būs iespēja iepazīties ar amatnieku izstrādājumiem, iegādāties tos, kā arī piedalīties mazo uzņēmumu attīstībai paredzētajā konferencē.
     “Nav grūti iegādāties ārzemēs ražotas lietas, kas tiek ražotas masveidā un eksportētas uz neskaitāmām valstīm, tomēr tām nav savas identitātes. Iegādājoties Latvijas mājamatnieku radītos darbus, mēs atbalstam tos, kuri nav aizmirsuši tradīcijas un savā roku darbā ieliek mīlestību”, stāsta izstādes organizatore, Sieviešu tiesību institūta valdes priekšsēdētāja Laila Balga.
     Izstādē tiks piedāvāts plašs izstrādājumu klāsts, sākot no rotaslietām līdz mājai noderīgām un sadzīvē nepieciešamām lietām, kuras visas, protams, būs roku darinājumi. Nevajadzētu aizmirst, ka miera, mīlestības un dāvināšanas laiks – Ziemassvētki vairs nav aiz kalniem.

     Gaidīsim Jūs 26. un 27. novembrī, Rīgas Latviešu biedrības nama Baltajā zālē no plkst. 10:00 – 18:00. Vairāk info – www.majamatniekiem.lv
      Atpakaļ