74748

Koncerts “Ziemas stāsti”
11.12.2016


 Koncerts Ziemas stāsti
 
Bērnu vokālais ansamblis Knīpas un Knauķi ielūdz uz koncertu Ziemas stāsti 11.decembrī plkst. 14:00 Rīgas Latviešu biedrības Zelta zālē.
Savas 45. jubilejas gada izskaņā Knīpas un Knauķi ir priecīgi un pateicīgi saņemt skaistu dāvanu no komponista Ērika Ešenvalda un pirmatskaņos dziesmu ciklu Ziemas stāsti ar Ineses Zanderes, Pētera Brūvera, Artūra Cīruļa un Jāzepa Osmaņa vārdiem. Vecmāmiņas lomā aktrise Olga Dreģe, arfa skanēs virtuozās Ievas Šablovskas rokās. Horeogrāfe Sanita Sējāne. Koncertā izskanēs arī Lauras Jēkabsones cikls Līgums ar ziemu ar Ineses Zanderes vārdiem korim un kokļu ansamblim un latviešu tautas dziesma Sidrabiņa lietiņš lija Andra Sējāna apdarē korim, solistiem un kokļu ansamblim. Latviešu tautas dziesmas Sidrabiņa lietiņš lija varēs dzirdēt tikko izdotajā CD Ar vilciņu Rīgā braucu. Kopā ar Knīpām un Knauķiem muzicēs kultūras un atpūtas centra Imanta koklētāju ansamblis Raksti (vadītāja Dace Bleikša), koncertorganizācijas Ave sol koklētāju ansamblis Cantata (vadītāja Anda Eglīte). 
Bērnu vokālais ansamblis Knīpas un Knauķi un vadītājas Jonita Štoma, Sanita Sējāne un Edīte Putniņa ir gandarītas par aizvadīto Knīpas un Knauķi 45.jubilejas gadu: ir ieskaņoti CD Mazo bizoņu dziesmas, CD Vienmēr dziedu es un CD Ar vilciņu Rīgā braucu un izskanējuši skaisti koncerti pavasarī Rīgas Kongresu namā un nu 11. decembrī skanēs Rīgas Latviešu biedrībā!
Ieejas maksa 3 Eur.  Biļetes varēs iegādāties pirms koncerta norises vietā.


Koncerta tapšanu atbalsta Rīgas dome,  Rīgas Latviešu biedrība,  AKKA/LAA un biedrība Knīpām un Knauķiem
      Atpakaļ