72673

Darbu uzsācis jaunizveidotais Rīgas Latviešu biedrības kultūrizglītības centrs "Knīpas un Knauķi"
07.09.2016


Darbu uzsācis jaunizveidotais
Rīgas Latviešu biedrības kultūrizglītības centrs
Knīpas un Knauķi

      2016. gada 3. septembrī svinīgā un draudzīgā atmosfērā norisinājās Rīgas Latviešu biedrības kultūrizglītības centra Knīpas un Knauķi atvēršanas svētki. Jaunajā centrā mūzikas, dejas un citas nodarbības dažādām vecuma paaudzēm iespējams apmeklēt sākot ar 5. septembri. 
      Rīgas Latviešu biedrības kultūrizglītības centrs atrodas atjaunotajā Rīgas Latviešu biedrības pagalma ēkā. 3. septembrī noslēdzās kultūrizglītības centra izveides 1. kārta, kuras laikā tika atjaunoti ēkas pirmie četri stāvi, piemērojot telpas dažādu izglītojošu nodarbību vajadzībām kā bērniem, tā arī pieaugušajiem. Darbu otro kārtu – pārējo 3 stāvu atjaunošanu vēlamies pabeigt līdz 2017. gada pavasarim, tādēļ aicinām visus, kuriem tuvi RLB mērķi, ziedot kultūrizglītības centra turpmākajai izveidei.  
Par interesantu un izglītojošu nodarbību klāstu ir parūpējusies biedrība Knīpām un Knauķiem. Līdztekus bērnu vokālā ansambļa un studijas Knīpas un Knauķi nodarbībām sākot ar 12. septembri pirmdienās un ceturtdienās notiks Hata Jogas nodarbības pēc Ajengāra metodes Eduarda Miheloviča vadībā pieaugušajiem un sākot ar 15. septembri jogas nodarbības arī bērniem pie Līvas Kupčas. 
     No 21. septembra interesanti un radoši apgūt franču valodu aicina pasniedzēja Irina Ošleja. Nodarbības notiks divās vecuma grupās: bērniem no 8 līdz 14 gadu vecumam un pieaugušajiem no 15 gadu vecuma. 
        No 7. septembra daiļā dzimuma pārstāves aicinātas sakārtot ķermeni tīrai un vieglai enerģijas plūsmai Mandalu dejās. Nodarbības vadīs vienīgā sertificētā Mandalu deju pasniedzēja Latvijā Evita Eglīte. Iegūtās zināšanas iespējams papildināt lekciju ciklos pieaugušajiem. Pirmie divi cikli jau ir zināmi, katra mēneša pirmajā sestdienā aicinām apmeklēt Sievišķības skolu un katra mēneša pēdējā sestdienā  - Gadskārtu  skolu ar regulāriem danču vakariem pēc lekcijas.
   Par Rīgas Latviešu biedrības kultūrizglītības centra omulīgajam un mūsdienīgi atjaunotajām telpām vēlamies pateikties atbalstītājiem un ziedotājiem  - uzņēmējam, RLB  valdes loceklim Ivaram Strautiņam, SIA Tirdzniecības nams Kurši, personīgi Jurim Kursītim, A/S Latvijas finieris, SIA PATA, personīgi Uldim Mierkalnam, SIA Stikla Serviss, personīgi Janai Zubrickai un SIA Ripo International, personīgi Elvim Sakārnim, kā arī  būvdarbu veicējiem: SIA Rufs, personīgi Jānim Sprincim, arhitektam Mārim Kārkliņam un  dizainerei Dainai Zilaucei.
      Sīkāku informāciju par nodarbībām meklējiet mājaslapās rlb.lv/rlb-kulturizglitibas-centrs-knipas-un-knauki  un www.knipasunknauki.lv/kulturizglitibas centrs, kā arī facebook profilā RLB kultūrizglītības centrs Knīpas un Knauķi.   

      Atpakaļ