34747

2013. GADA FOLKLORAS KONKURSU FINĀLI TRADICIONĀLAJĀ DZIEDĀŠANĀ, DEJOŠANĀ UN MUZICĒŠANĀ BĒRNIEM UN JAUNIEŠIEM
20.04.2013


2013. gada 20. aprīlī no plkst. 10.00 līdz 17.00
Rīgas Latviešu biedrībā, Merķeļa ielā 13

Konkursu „Dziesmu dziedu, kāda bija”, „Vedam danci” un „Klaberjakte” finālos piedalīsies labākie dziedātāji, dejotāji un muzikanti no visiem Latvijas novadiem - bērnu un jauniešu tradicionālās kultūras apgūšanas programmas „Pulkā eimu, pulkā teku” dalībnieki.

Pasākuma mērķis ir tradicionālās dziedāšanas, dejošanas un muzicēšanas individuālo prasmju un iemaņu apgūšana, pārmantošana un attīstība dialogā ar tradīciju.

Konkursus vērtēs žūrija, kuras sastāvā ir dažādu nozares attīstībā ieinteresētu institūciju pārstāvji un tradicionālās kultūras eksperti.

Konkursu finālus rīko: Rīgas Latviešu biedrības Folkloras komisija sadarbībā ar Valsts izglītības satura centru un tradicionālās kultūras biedrību „Aprika”.

Konkursu finālus atbalsta:
Valsts Kultūrkapitāla fonds, „Mammadaba” no A/S „Latvijas valsts meži”, SIA „Gemoss”, SIA „ROI Latvia”, SIA „A.M.L.” izstāžu komplekss „Rāmava”, SIA „Merkurita LV”, Kultūras menedžmenta centrs „Lauska”, apgādi „Zinātne” un „Jumava”, izdevniecības „Neputns”, „Pētergailis”, „Egmont Latvia”, SIA „Priežuleja”, bistro „Garlībs 13”, A/S „Dobeles dzirnavnieks”, SIA „Maiznīca Flora”, UNESCO  Latvijas Nacionālā komisija,  Latviešu biedrības un nacionālās kultūras attīstības fonds.

Informācija:  Māra Mellēna: tālr. nr.+371 26522141,

                        e- pasts: mara.mellena@visc.gov.lv

                        Margita Poriete: tālr.nr.+371 29528421,

                        e-pasts: margitaporiete@inbox.lv

 

 
      Atpakaļ