39000

Diskusija par kaitīgiem ieradumiem un to problēmu cēloņiem
12.12.2013


Rīgas Latviešu biedrībā oktobrī tika uzsākts interesants priekšlasījumu - diskusiju cikls „Sarunas par tautas dzīvo spēku”, kurā piedalīties aicināts ikviens rīdzinieks, kamu interesē jautājumi par aktīvas novecošanas veicināšanu un aktualitātēm, kas skar pirmspensijas vecuma cilvēkus un bezdarbniekus. 

Diskusijas rīko Rīgas Latviešu biedrības interešu kopa Tautas dzīvā spēka centrs, kurā darbojas augsta līmeņa speciālisti un RLB biedri. Cikla vadītāja ir Dr. med., Rīgas Stradiņa Universitātes docente Ilva Duļevska.

Galvenais mērķis, organizējot priekšlasījumu - diskusiju ciklu „Sarunas par tautas dzīvo spēku”, ir veicināt aktīvu novecošanu, sociāli mazaizsargātās grupas - pirmspensijas bezdarbnieku socializāciju un paaugstināt šo cilvēku spēju iekļauties darba tirgū. Diskusijas apmeklēt īpaši tiek aicināti gan pirmspensijas vecuma cilvēki – bezdarbnieki, gan personas virs darbaspējas vecuma, tajās piedalīsies arī Rīgas Latviešu biedrības aktīvākie biedri. Tādējādi papildus speciālistu stāstījumam, diskusiju dalībniekiem būs iespēja iepazīt arī pozitīvus piemērus, dažādos risinājumus problēmu situācijās no vienas paaudzes cilvēkiem.

 • 12. decembrī plkst. 17.00 notiks šogad pēdējā diskusija par kaitīgiem ieradumiem un to problēmu cēloņiem.

  Diskusiju apmeklējums ir bezmaksas, gaidām visus interesentus!

  Plašāka informācija
  Projekta vadītāja Lauma Celma
  Mob. tālr. 27043170
  E-pasts:
  lauma@lvacentrs.lv

  Informāciju sagatavoja:
  Rīgas Latviešu biedrības
  reklāmas un informācijas koordinatore
  Zinta Gugane
  Mob. tālr. 29528022
  E-pasts:
  zinta.gugane@rlb.lv

  _____________________________________________________________________

   

  www.sif.lv    www.eeagrants.lv   www.eeagrants.org

  Projektu finansiāli atbalsta Islande, Lihtenšteina un Norvēģija. Šī publikācija ir veidota ar Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta un Latvijas valsts finansiālu atbalstu. Par publikācijas saturu atbild Rīgas Latviešu biedrība

           Atpakaļ