Rīgas Latviešu biedrība ir brīvprātīga, neatkarīga sabiedriska kultūras organizācijas, kas dibināta 1868. gadā. Rīgas Latviešu biedrība ir vecākā latviešu organizācija pasaulē, ir nozīmīgu vēsturisku un kultūras notikumu norises vieta Rīgā un visā Latvijā.

Rīgas Latviešu biedrības darbība – kultūras un sabiedriskās aktivitātes, kultūras projektu un programmu veidošana. Rīgas Latviešu biedrības vēsturisko zāļu noma: Lielā zāle, Zelta zāle, Baltā zāle, Līgo zāle, Kluba zāle vai Zelta zāles salons sarīkojumu, konferenču, koncertu, saviesīgu vakaru, izstāžu organizēšanai.


Prieklasjums: Latvieu valoda okupciju ietekm
04.12.2023

Rgas Latvieu biedrbas Latvieu valodas attstbas kopa turpina ikmnea sdes mnea pirmo pirmdienu vakaros!

Last vairk ...


Ststnieku konkurss "Teci, teci, valodia 2023"
02.12.2023

Ststnieku nia titula pretendentu sackstes notiks 2. decembr 12.00 Rgas Latvieu biedrbas Zelta zl, bet ststnieku konkursa finlistu uzstans sksies jau no 10.00 Rgas Latvieu biedrbas Zelta zl, Lgo zl un Kluba zl. Ststnieku konkursa finls turpinsies ar pc ststnieku niu sackstm.

Last vairk ...


Dalbas pieteikana konkurs "Talants Latvijai 2024"
02.10.2023

Rgas Latvieu biedrba, sadarbb ar Latvijas Brnu fondu, aicina uz konkursa Talants Latvijai 32. sezonas atklanas koncertu Nova Verba, kas notiks gada 17. decembr plkst. 15.00 Rgas Latvieu biedrbas Lielaj zl.

Last vairk ...


Atvl 200 000 eiro Rgas Latvieu biedrbas nama atjaunoanas, izptes, konservcijas un restaurcijas programmas stenoanai
06.09.2023

Last vairk ...


Dziesmu svtku 150 gades piemias zme
13.06.2023

Aicinm Rgas Latvieu biedrbas biedrus, draugus un atbalsttjus ldzdarboties Rgas Latvieu biedrbas vsturisks nozmes atpazstambas veicinan!

Last vairk ...


Aicinm iesaistties Ukrainas iedzvotju atbalst 07.03.2022

Solidarizjoties ar Ukrainas tautu un iestjoties par demokrtijas un tiesiskuma vrtbm, 25% no Rgas Latvieu biedrbas organizto sarkojumu iemumiem tiks ziedoti Ukrainas cilvku atbalstam.
 
Lai stiprintu Ukrainas sabiedrbu karadarbbas laik, aicinm ikvienu sniegt individulu atbalstu, sadarbojoties ar labdarbas organizcijm. Plaka informcija par paldzbas snieganu atrodama Latvijas Republikas Aizsardzibas Ministrijas mjas lap.